Jak działa Icoone i jakie ma efekty Icoone na ciało

Jak działa Icoone

Icoone od kilku lat cieszy się wielkim powodzeniem w branży kosmetycznej, i nic dziwnego – to jeden z najlepszych i najbardziej uniwersalnych zabiegów na ciało. Zobacz jak działa Icoone 🙂 Zapraszam na wpis!

Co to jest Icoone

Icoone to nic innego jak połączenie masażu próżniowego, drenażu limfatycznego i ujędrnienia skóry, które odbywa się za pomocą wysoko zaawansowanych głowic, umożliwiające bardzo precyzyjne działanie na każdym milimetrze skóry. Głowice te mają specjalne rolki, które tworzą tzw. mikrostymulację – a to z kolei wpływa bardzo korzystnie na skórę – bez jej rozciągania!

Do zabiegu Icoone potrzebny jest specjalny kombinezon, który tworzy delikatną osłonę skóry – i zapobiega potencjlanym podrażnieniom. Do tego kombinezon ułatwia pracę głowicy, tworzy podłoże do jej pracy. Może nie zakłada się go zbyt prosto, ale wyglądasz w nim niczym przybysz z kosmosu 🙂 Kombinezon jest wielokrotnego użytku!

Jak działa Icoone

Prawdą jest, że zabieg Icoone jest niesamowicie wszechstronny, i odpowiada na wiele potrzeb skóry. Dzięki temu, Icoone może być stosowany bez względu na wiek czy płeć, oczywiście z wykluczeniem przeciwwskazań.

 • wzmacnia skórę po porodzie
 • ujędrnia skórę – zarówno ciała jak i twarzy
 • wysmukla ciało i wzmacnia odchudzanie
 • zmniejsza cellulit, walczy z niechcianymi kilogramami
 • spłyca zmarszczki, blizny i rozstępy
 • działa dotleniająco, stymuluje kolagen do pracy
 • rozluźnia, relaksuje ciało – polecany jest przy bólach mięśniowych
 • niweluje zastoje limfatyczne i obrzęki, jest świetny dla osób z zatrzymywaniem wody

Nic więc dziwnego, że Icoone jest takim popularnym zabiegiem, działa wielokierunkowo przy jednej wizycie 🙂 Sam zabieg, możesz stosować na ciało (z kombinezonem), lub na twarz.

Zabieg Icoone jak działa

Przeciwwskazania do Icoone

Jeżeli wybierasz się na zabieg Icoone, koniecznie pamiętaj o przeciwwskazaniach:

 • stan zapalny żył
  choroby nowotworowe
  ciąża do 3 miesiąca!
  choroby wątroby i nerek
  nadciśnienie
  gorączka, infekcje

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu Icoone mogą być także problemy hormonalne, z tarczycą, zaburzenia krzepnięcia krwi, cukrzyca i choroby metaboliczne (tu jest ważna konsultacja z lekarzem). Co ciekawe, działanie Icoone jest tak bezpieczne, że może być stosowany w czasie ciąży – od 4 miesiąca, z wyłączeniem brzucha i światła LED. Można także Icoone robić w okresie menstruacji – jeśli masz regularne okresy. Pamiętaj, że Icoone usprawnia przepływ limfy ale i krwi.

Jak działa Icoone

Zabieg Icoone – moje wrażenia

Na zabieg Icoone pierwszy raz wybrałam się lata temu, gdy dopiero wchodził do Polski. Niewiele wiedziałam jak działa Icoone, ale chciałam się przekonać czy to coś dla mnie. Okazało się że tak!

Moje pierwsze spotkanie z zabiegiem było u Pani Marioli w salonie kosmetycznym w Ars Vita w Myślenicach, do którego do dzisiaj chodzę i również na Icoone :). Nie ukrywam że pierwsze zetknięcie z kombinezonem do zabiegu było ciężkie – w ogóle nie wiedziałam jak to ubrać i dlaczego to jest takie ciasne 😀 Ale pierwsze koty za płoty, już pierwsze minuty Icoone mnie niesamowicie odprężyły.

Będę zupełnia szczera – uwielbiam ten zabieg! Osobiście chodzę na niego ze względu na zastoje limfatyczne, napięcie mięśniowe no i oczywiście ujędrnienie ciała 🙂 Natomiast po każdym jednym zabiegu, czuję się niesamowicie zrelaksowana, taka “lekka”.

Icoone, jak wspomniałam jest bardzo uniwersalny. I fakt, że chodzę na usprawnienie limfy to jedno, a drugie – w dodatku i tak mam działanie stymulujące kolagen, wygładzające i odprężające. Staram się chodzić na zabieg przynajmniej raz  w tygodniu.

Jeżeli chcesz widzieć efekty działania Icoone, to konsekwencja w kuracji jest bardzo ważna. Oczywiście po jednym zabiegu będziesz się czuć rozluźniona, zrelaksowana. Ale jeśli oczekujesz że po jednym Icoone zrzucisz 4kg czy znikną zmarszczki – to nie 🙂

Icoone działanie

Icoone – najważniejsze informacje

 • Seria zabiegów ustalana jest indywidudalnie, od 5 do 15
 • Czas zabiegu Icoone – od 30 do 50 minut
 • Zabieg możesz wykonywać na twarz lub ciało
 • Do zabiegu na ciało potrzebny jest kombinezon (wielokrotnego użytku)
 • Odczucia podczas zabiegu – delikatne drenowanie, szczypanie (w zależności od ustawienia intensywności)

 

Niestety nie jestem w stanie napisać jak działa Icoone u Ciebie. Jest to bardzo indywidualna sprawa, i jeśli jesteś w gabinecie w którym ktoś Ci obiecuje złote góry – zmień gabinet 🙂 Tak jak i wszędzie, i w zabiegu Icoone potrzebna jest cierpliwość i dyscyplina. Niemniej jednak, jest to jeden z najskuteczniejszych zabiegów na ciało, bezbolesny i bezinwazyjny! A rezultaty mogą być naprawdę wspaniałe. Warto umówić się na całą kurację, wtedy masz większą motywację do kontynuacji zabiegów 🙂

Jak już wspomniałam, sama chodzę do salonu Ars Vita w Myślenicach (jakieś 10 lat z przerwami :)) i bardzo polecam to miejsce. Profesjonalizm wykonania Icoone również wpływa na jego skuteczność – pamiętaj o tym!

Będę bardzo wdzięczna jeśli podzielisz się swoimi doświadczeniami z zabiegiem Icoone 🙂

Ściskam mocno!

Marta

1 Comment

 1. Uwielbiam ten zabieg naprawdę mi pomógł po ciąży zrzucić kilogramy 🙂

A Ty co o tym sądzisz? :)