Poznaj mój ebook – przepis na życie bez lęku!

 

Znasz życie pełne lęku, którego nie umiesz uzasadnić? Boisz się zasypiać?

Ogarnia Cię często bezbrzeżny smutek?

Czujesz, że dni przeciekają Ci przez palce i nie wiesz, co dalej zrobić?

Chcesz w końcu żyć pełnią życia?

Mój ebook to praktyczny poradnik jak pokonać nerwicę lękową!

Z własnego doświadczenia a nie z teorii! Sama wiem, jakie to jest ciężkie… bo w czasach gdy ja walczyłam z nerwicą, nie było tyle informacji i pomocy w internecie jaka jest teraz… nikt ze znanych osób nie mówił głośno o nerwicy bo się bał! Pandemia jeszcze bardziej wzmocniła w nas lęki, obawy i stres… codziennie! jesteśmy atakowani informacjami pełnymi lęku i depresji… jak sobie radzić z tym natłokiem negatywnych wiadomości?

Jeśli czujesz że jesteś ze wszystkim sama / sam… że to co się dzieje Cię przerasta…

ROZUMIEM CIĘ!!!!!

Doskonale pamiętam jak sama wstydziłam się komukolwiek powiedzieć o tym co mi jest… jak się bałam wychodzić do pracy… do znajomych… jak się bałam SPAĆ!

Mój ebook powstał w nadziei że pomoże innym… wierzę głęboko, że moja historia może pomóc i dać wiarę w to że nerwica jest do wyleczenia!!!

Kim jestem?

Nazywam się Marta Pardyak. Prowadzę bloga Sekrety Piękna, a na Instagramie śledzi mnie ponad 20k osób. Od wielu lat zmagałam się z nerwicą lękową, dzięki czemu zrozumiałam mechanizmy, jakie nią rządzą. Dziś chcę o tym opowiedzieć także Tobie.

Wiem JAK POKONAĆ NERWICĘ LĘKOWĄ – a przynajmniej sobie pomóc złagodzić objawy. Nie bez powodu mówiłam o tym w Pytaniu na Śniadanie czy Dzień Dobry TVN, nie bez powodu również mój filmik na Youtube o tym jak pokonałam nerwicę ma ponad 30 000! wyświetleń….

 

 

Wywiad dla Dzień dobry TVN MARTA PARDYAK

Wywiad dla Pytanie na Śniadanie MARTA PARDYAK

Jak pokonać nerwicę lękową Marta Pardyak Youtube

Nerwica lękowa – wywiad z Marta Pardyak Natemat.pl

 

Co znajdziesz w moim ebooku?

 

  • metody relaksacji

  • zioła na spokojne życie

  • jak żyć tu i teraz

  • jak przestać się martwić