Najlepsze wpisy 2017 Sekrety Piękna

Kochana co to był za rok! Dla mnie absolutnie szalony, intensywny, pozytywnie zakręcony…Moje życie rozkręciło się z prędkością światła, a wraz z nim blog Sekrety Piękna. Zobacz najlepsze wpisy Sekrety Piękna 2017!

Najlepsze wpisy urodowe – 2017

Styczeń

Rok 2017 zaczął się od mojego wyjazdu do Niemiec, z którego szybciej wróciłam niż planowałam. Miałam szczęście w nieszczęściu, że z godziny na godzinę mogłam wyjechać ze znajomymi i dotrzeć naprawdę szybko i bezpiecznie do Polski. Niby 3 tygodnie, a jednak czułam się jak by mnie w Polsce nie było 3 lata!! Na szczęście, starałam się aby blog na tym nie ucierpiał, ani oczywiście TY kochana, i z wszystkich styczniowych wpisów, najpopularniejszy był o domowych maseczkach pod oczy ?

http://www.volvocars.com/pl/modele/nowe-modele/xc60

Luty

Najlepsze wpisy na blogu, które cieszyły się ogromną popularnością powstały w Lutym 2017! Chyba chciałam zrekompensować sobie styczniowy falstart, i wszystkie moje smutki zamieniłam w kreatywne pisanie ?

sukces rodzi się z ciszy

Tak więc przypominam, że do Twoich ulubieńców należy:17022017 banner_750x100 Image Banner 750 x 100

  • Na trzecim miejscu, uplasowała się moja historia i walka z nerwicą. Dostałam masę wiadomości od Was po tym wpisie, z podobnymi historiami – dziękuję za każdą!
  • Kolejny wpis który cieszy się do dzisiaj ogromną popularnością, i wcale się nie dziwię to… Kosmetyczne Hity za mniej niż 15 zł Oczywiście co miesiąc mamy nowości kosmetyczne, i coś czuję, że najwyższy czas uaktualnić wpis ?

Marzec

to jest niesamowite, ale wpis 5 domowych sposobów na długie i mocne rzęsy jest absolutnym wpisowym hitem od samego początku bloga 😀 Cieszy się po dziś dzień, wraz z domowymi sposobami na usunięcie rzęs największą popularnością

Długie i mocne rzęsy domowymi sposobami

Kwiecień

najlepszy wpis to woda różana – właściwości i zastosowanie. Jestem przeszczęśliwa że pokochałaś tą cudowną wodę tak samo jak ja <3

Maj

W maju pokochałyście wpis o domowych sposobach na gładkie stopy ? Wpis o tyle wartościowy, że te sposoby na piękne stopy możesz robić cały rok w domu bez względu na pogodę i finanse 😀

Czerwiec
stał pod znakiem olejku z drzewa herbacianego, i tego, jakie to cuda sprawi na Twojej skórze – a uwierz, że sprawi wiele ?

woda różana

Lipiec

najlepszy wpis, jak i filmik na fb to ten jak stosować peeling kawitacyjny. Po prostu zakochałyście się w kawitacji, i wcale się nie dziwię, bo nie ma drugiego tak bezpiecznego i efektywnego peelingu ?

Sierpień

wpisów może dużo nie było, ale za to jakie! Na samym czele wszystkich wpisów ever, wybija się wpis Jak usunąć sztuczne rzęsy w domu 😀 Po dziś dzień, to najpopularniejszy wpis na blogu i cieszy się baaardzo dużym zainteresowaniem ? Czy to tak dobrze że tyle z nas szuka pomocy na usunięcie rzęs? Hmmmmm ?

 

Wrzesień
szczoteczka soniczna oraz jej działanie, pobiły inne wpisy, dostałam dużo pozytywnych opinii od Was na temat stosowania szczoteczek sonicznych, tak więc temat oczyszczania twarzy jest jak najbardziej na czasie! ?

Październik
jesienny czas spowodował, że wpis o moich sposobach na jesienną chandrę był najchętniej czytany. Oczywiście bardzo się z tego powodu cieszę, ale z drugiej strony, nie chcę abyś popadała w jesiennie / zimowe smutki ? Dlatego wracaj do mojego wpisu o tym jak poprawić sobie samopoczucie zawsze, gdy tego potrzebujesz 😀

najlepsze wpisy

Listopad
listopadowy kongres dla kosmetologów LNE, zaobfitował w wiele inspiracji na wpisy, między innymi o tym co jest dobre na wrastające paznokcie. I ten też wpis – domowe sposoby na wrastające paznokcie cieszył się największym zainteresowaniem wśród sekretomaniaków ?

Grudzień
co prawda grudzień jeszcze trwa, ale już mogę śmiało napisać że najbardziej podobał Wam się wpis jak mieć prezenty na Święta i nie zbankrutować ? Wpis jak najbardziej aktualny co roku, więc zachęcam Cię do odwiedzania często bloga ?

Najlepsze wpisy Sekrety Piękna 2017:

Jak usunąć sztuczne rzęsy w domu

5 domowych sposobów na długie i mocne rzęsy
Catrice Liquid Coverage – recenzja

Kosmetyczne Hity za mniej niż 15 zł
Woda różana – efekty i zastosowanie

Kochana, chciałam Ci z tego miejsca bardzo podziękować za zainteresowanie i tak aktywny udział w życiu bloga. Bez Ciebie, rozwój bloga byłby niemożliwy, a powoli zbliża się do do….miliona wyświetleń!!!! <3

Mam prośbę – napisz o czym chciałabyś poczytać na blogu? ? w końcu piszę dla Ciebie, więc jest to dla mnie niesamowicie ważne ?

Buziaki!

1 Comment

  1. U nas najwięcej odwiedzin w ciągu roku miał przepis na tiramisu i post o kuchennych zamiennikach

A Ty co o tym sądzisz? :)