SZTUCZNE RZĘSY NA PASKU – jak je przykleić w domu

sztuczne rzęsy na pasku

Sztuczne rzęsy na pasku są prostym i szybkim sposobem na upiększenie oprawy oczu. Zobacz jak przykleić w domu sztuczne rzęsy na pasku w domu bezpiecznie i efektownie!

Co musisz wiedzieć przed przyklejaniem rzęs

Z jednej strony, rzęsy na pasku w przyklejaniu są łatwiejsze – robisz to po prostu raz :D. Z drugiej strony, rzęsy na pasku muszą być dobrze i bardzo precyzyjnie przyklejone.

Zanim rozpoczniesz zabieg przyklejania sztucznych rzęs w domu, musisz przygotować klej do rzęs, odtłuszczasz i oczywiście pęsetę.

Gdy masz oczy mocno wrażliwe, alergiczne i łzawiące – zostaw przyklejanie rzęs stylistce!

 

Jeżeli masz proste rzęsy swoje naturalne, warto przed zabiegiem podkręcić je zalotką. Ponieważ sztuczne rzęsy na pasku są mocno podkręcone, to Twoje naturalne nie mogą być proste – będą się po prostu odznaczać.

jak przykleić sztuczne rzęsy na pasku
Sable Yong https://www.allure.com/story/how-to-apply-false-eyelashes-guide-with-photos

Jak przykleić sztuczne rzęsy na pasku w domu krok po kroku!

Przed aplikowaniem rzęs na pasku, zrób makijaż i oczyść dokładnie rzęsy z pyłu, cieni itp. Polecam bardzo ten sposób wydłużenia i zagęszczenia rzęs na makijaż andrzejkowy! W ciągu kilku minut możesz wyczarować wspaniały wieczorowy makijaż z długimi rzęsami. Kiedy już masz zrobione oko, oraz przygotowane czyste rzęsy do przyklejenia tych na pasku, zaczynamy działać dalej!

 1. Klej do rzęs
  delikatnie przesuwasz w nim rzęsy na pasku, tak aby pokrył się jednolicie na całej długości paska. Nie możesz go mieć za dużo na pasku, ponieważ wtedy może się dostać do oka! Odczekaj 20 sekund – aby konsystencja kleju stała się bardziej gęsta

  klej do rzęs
  https://www.allure.com/story/how-to-apply-false-eyelashes-guide-with-photos

   

 2. Przyklejanie sztucznych rzęs na pasku
  Tak naprawdę, to najtrudniejszy etap całego zabiegu dla długich rzęs. Musisz być bardzo cierpliwa i uwaga – nie powinna Ci drżeć ręka! Postaraj się jak najbliżej swoich naturalnych rzęs przyłożyć i docisnąć na całej linii sztuczne rzęsy na pasku. Możesz sobie pomóc pęsetą, zwłaszcza gdy chodzi o kąciki oka. Chodzi o to, żeby cały pasek sztucznych rzęs był idealnie doklejony do linii naturalnych rzęs. Lekko dociśnij pasek do rzęs i przytrzymaj kilka sekund. 
 3. Po kilku sekundach sztuczne rzęsy powinny się ujednolicić z Twoimi naturalnymi. Jeżeli widzisz jakieś odstępy – popraw je pęsetą
 4. Aby wzmocnić efekt sztucznych rzęs, możesz dodatkowo zrobić linię eyelinerem
sztuczne rzęsy
https://www.allure.com/story/how-to-apply-false-eyelashes-guide-with-photos

O tym z kolei, jak ściągnąć rzęsy w domu – zarówno te na pasku jak i kępki, poczytasz tu. Jeżeli chcesz nauczyć się jak robić makijaż na każdą okazję, jak laminować brwi i dbać o swoje rzęsy to zapraszam na platformę z kursami makijażu online – Po odbytym kursie uzyskasz imienny certyfikat od Studia Makijażu Pedzlove

Masz swoje domowe sposoby na sztuczne rzęsy na pasku w domu? Daj znać proszę w komentarzu!

Buziaki

Marta

7 komentarzy

 1. Ja używam kępek trio dla mnie są genialne.Z rzęsami na pasku już trochę gorzej bo trzeba je idealnie przykleić i niestety w kąciku lubią mi odchodzić mimo nałożonego kleju 🙁 Klej najlepszy duo z Inglota czarny.Nie odpadnie nic:)

  1. A te kępki trio to chyba wymagają większej wprawy w naklejaniu co? Nie uczula Cię klej Inglota? Słyszałam różne opinie

 2. Dziewczyny jako klej polecacie do kępek? Taki żeby nie uczulał bo mam wrażliwe oczy ?

  1. Ja Ci polem klej duo jest najlepszy!!

 3. Ja osobiście mam problem z kępkami w kącikach nigdy mi się nie chce dokleić jakieś pomysły co robić?

  1. a próbowałaś przykleić kępki rzęs pęsetą? 🙂

 4. Super wyjaśnione krok po kroku 🙂

A Ty co o tym sądzisz? :)