Life Style

Feromony dla kobiet – co to są feromony i jak działają

Feromony dla kobiet to coraz popularniejsze rodzaje perfum, które zapewniają nie tylko piękny zapach ale i pobudzenie zmysłów. Zobacz co to są feromony i czy warto je kupić! 🙂

Co to są feromony

Feromony to związki chemiczne które silnie oddziałują na zmysły, zdecydowanie bardziej niż zwykłe perfumy. Naturalnie wytwarzają je zwierzęta (dzięki nim mogą odstraszać wroga, sygnalizować gotowość do walki lub się kamuflować) i rośliny.

Co ciekawe, ludzie również mają zdolność wytwarzania feromonów – głównie przez gruczoły potowe i łojowe, i wydzielinę.

Mimo iż feromony są bezwonne, silne oddziałują na postrzeganie pozazmysłowe (trafiają one do podwzgórza, wywołując tym samym dane odczucia).

Jak działają feromony dla kobiet

Wpływ feromonów na ludzi jest niezwykle interesujący, ciągle trwają badania nad ich oddziaływaniem na ludzki organizm ale i psychikę. Dzięki nim możesz podświadomie wpływać na osoby ze swojego otoczenia ale i na to, jak postrzegają Cię ludzie.

Feromony dla kobiet działają w szerokim spectrum:

 • poprawiają samopoczucie
  zwiększają pewność siebie
  polepszają życie seksualne
  ułatwiają zasypianie
  wzmacniają poczucie dominacji wśród innych
  wpływają pozytywnie na osoby z Twojego otoczenia
  przyciągają mężczyzn (uważaj z ilością jaką stosujesz :))
  można je stosować zamiast perfum

Jak stosować feromony dla kobiet

Ponieważ są one bardzo silne, zalecam ostrożne stosowanie – szczególnie na początku przygody z feromonami! Uważa się, że najlepiej jest delikatnie skropić okolice nadgarstków, uszu, szyi, dekoltu, zgięcia łokci.

Najlepiej abyś sama “wyczuła” w formie testu ile potrzebujesz feromonów dla siebie, tak aby uzyskać zadowalające efekty.

Możesz także skropić ubrania czy pościel jeśli chcesz wzmocnić intymne przeżycia. Tak naprawdę, feromony dla kobiet zawsze będą działać – a w jakim stopniu, to już kwestia indywidualna.

Nie stosuj feromonów częściej niż dwa razy na dzień, ponieważ są one bardzo intensywne w swoim oddziaływaniu. Pamiętaj także że proces oddziaływania jest zależny od osoby na którą chcesz wpłynąć. Czasem może to zająć więcej niż kilka godzin 🙂

feromony dla kobiet

Jakie kupić feromony dla kobiet

Koniecznie zwracaj uwagę na jakościowe feromony, które mają wysokie stężenie składników aktywnych (to Ci zapewni ich skuteczne działanie). Przykładem takich feromonów jest zapach Passion for her który ma aż 100 ml pojemności – wystarczy Ci na bardzo długo! 🙂

Formuła zawiera feromon kobiecy estratetraenol – przypominający budową hormon żeński – estrogen. Stąd też, jest on takim wabikiem męskim, podkreśla kobiecość, zmysłowość, pożądanie. Intensywnie oddziałuje na mężczyzn, zwiększając u nich popęd seksualny.

Ale oprócz tego, feromony Passion for her są dla każdej kobiety która chce się poczuć pewniej, atrakcyjniej, jak dusza towarzystwa. Zapach może się utrzymywać aż do 8h, dlatego miej na uwadze aby go nie stosować za dużo.

Jeżeli chcesz skorzystać z promocji ( zobacz tu rabaty )na te feromony, to możesz je zakupić tutaj

Jestem bardzo ciekawa, czy stosujesz feromony dla kobiet? A jeśli tak, to proszę podziel się swoimi doświadczeniami!

Ściskam mocno,

Marta

Czytaj także...

1 komentarz

 1. to jeden z sekretów kobiet. Dyskretnie zwabić mężczyznę. I sukces na dyskotece gwarantowany.

A Ty co o tym sądzisz? :)