Uroda

Uzdrawiająca moc wody

Woda to źródło życia. Okazuje się, że człowiekowi jest potrzebna nie tylko do gaszenia pragnienia i nawadniania organizmu, ale także do prawidłowego funkcjonowania wszystkich organów.

By móc cieszyć się optymalnym zdrowiem przez długi czas, warto korzystać z tej o najlepszych właściwościach. Podpowiadamy, jaką wodę pić każdego dnia.

Eksperci już dawno potwierdzili, że najlepiej na ludzki organizm wpływa woda zjonizowana. Wszystko dlatego, że to właśnie ona jest najlepiej wchłaniana przez wszystkie tkanki. Dzięki temu możemy cieszyć się doskonałym stanem skóry, ale również pełnym zdrowiem. Czy wiesz, że woda poddana jonizacji, która pita jest regularnie, ma uzdrawiającą moc? Oto przykłady jej prozdrowotnych właściwości. Woda poddana specjalnej filtracji:

l reguluje poziom cholesterolu,

l wspiera procesy trawienne i metaboliczne,

l minimalizuje ryzyko powstania chorób miażdżycowych i chorób serca,

l ułatwia odchudzanie,

l zapobiega występowaniu anemii,

l reguluje poziom cukry, zapobiega cukrzycy,

l ma korzystny wpływ na układ kostny i stawów,

l wspiera pracę układu pokarmowego,

l ma zbawienny wpływ na pracę układu moczowego.

Woda dla dzieci i dorosłych

Chociaż “kranówka” nadaje się do picia, to jednak warto mieć zawsze przy sobie bidon z filtrem węglowym. To on oczyści wodę i nada jej odpowiednich właściwości. Co więcej, możemy bezpiecznie pić wodę z każdego źródła, dzięki czemu zyskujemy do wody zdatnej do bezpośredniego picia w każdym miejscu. Taka butelka na wodę z filtrem przydaje się szczególnie podczas podróży, by zagwarantować sobie najlepszą jakość źródła gaszenia pragnienia.

Okazuje się, że o jakość dostarczanych płynów musimy dbać, patrząc nie tylko na funkcjonowanie dorosłych organizmów, ale również tych najmłodszych, dopiero rozwijających się. Stawiając na dobrą wodę o prozdrowotnych właściwościach, mamy szansę wpływać na funkcjonowanie i rozwój nawet u dzieci.

W czasach, w których otacza nas tak ogromny poziom zanieczyszczenia i skażenia środowiska, istotne jest, by wpływać na ludzki organizm od wewnątrz, dostarczając mu korzystnych, oczyszczających składników. Wybierając wodę jonizowaną, można mieć gwarancję nieskazitelnej jakości i jak się okazuje, również dobrego wpływu na nasze zdrowie. Naukowcy potwierdzili, że woda może nie tylko zapobiegać, ale też leczyć. Aby tak było patrzmy na jej skład i zasadowość.

Artykuł powstał na podstawie materiałów dostępnych na stronie oficjalnego polskiego dystrybutora marki i-Water: MocSokow.pl

Czytaj także...

1 Comment

  1. Wiem że trzeba pić wode, ale ja wole herbate albo sok

A Ty co o tym sądzisz? :)