Life Style

Fit Apetit catering dietetyczny

Jeżeli marzy Ci się restauracyjne jedzenie bez wychodzenia z domu w czasach koronawirusa – zamów catering! Wybór diety którą możesz dowolnie wybrać pod swoje preferencje to jedna z wielu zalet catering dietetyczny Fit Apetit, resztę przeczytasz we wpisie!

Fit Apetit catering dietetyczny

Ponieważ mam za sobą kilka diet z różnych firm cateringowych, na pierwszy rzut Fit Apetit wyróżnia się absolutnym dbaniem o każdy szczegół. Nie tylko jak chodzi o wybór diety ale i o obsługę klienta, dostawę dań czy … układanie dań w opakowaniach.

Tu wspomnieć od razu muszę, że opakowania Fit Apetit są zawsze (brawo!) dostarczane w biodegradowalnych białych pudełkach a nie plastikowych! Może to się wydaje błahe, ale gdy zliczysz że jedna osoba ma dietę 5 dań x 20 dni = tych pudełek robi się 100. Gdy pomnożysz to razy setki klientów, ilość plastiku robi się zatrważająca.

catering dietetyczny

Naklejki na opakowaniach mówią wszystko – od składu dań, po ilość kalorii oraz obróbkę, którą warto przyrządzić – na ciepło, na zimo. Do tego masz zawsze podaną datę spożycia – najczęściej do dwóch dni.

Aplikacja Fitchoice – nie jestem pewna, ale śmiem twierdzić że to pierwsza w Polsce aplikacja do zarządzania zamówieniami cateringu dietetycznego. Co więcej, można oceniać potrawy i zmieniać kalendarz dostaw ( z czego kilka razy korzystałam – działa bez zarzutu!)

Zestaw próbny – nie musisz zamawiać całego zestawu jeśli jesteś nie pewna, wystarczy Ci zestaw próbny. Jestem przekonana że po nim będziesz pozytywnie zaskoczona!

fit apetit catering dietetyczny

Fit apetit catering dietetyczny moja opinia

Dietę Fit apetit zamówiłam w styczniu, na 20 dni – wybrałam sobie kaloryczność, rodzaj diety, dostawę bardzo szybko. Firma ma napisane że jest najlepszym cateringiem dietetycznym, więc miałam nadzieję że jakość dań będzie na zadowalającym poziomie. Miałam dietę vegan, którą dość często pokazywałam na story @martapardyak 🙂

Tak naprawdę od pierwszego do ostatniego zamówienia fit aptetit mnie oczarował. Kochani, zupełnie szczerze – nie spodziewałam się że można na wynos tak dobre jakościowo! i wizualnie dania przyrządzać. Pomijając fakt że były to bardzo urozmaicone potrawy, prawie nigdy! się nie powtarzały, to ich wartość w żaden sposób nie odbiegała od dań w restauracji.

Od lutego Fit apetit wprowadził możliwość wyboru menu na kolejne dni, trzeba to robić z kilkudniowym wyprzedzeniem – ale to bardzo fajna opcja, szczególnie że możesz zobaczyć co danego dnia będzie w zestawach.

catering dietetyczny

Fit Apetit Catering dietetyczny w czasie epidemii

Dostawa jedzenia do domu to w tym momencie najbezpieczniejszy sposób w jaki możesz dostać i zapewnić sobie jedzenia. Na stronie cateringu możesz przeczytać o dodatkowych procedurach bezpieczeństwa związanych z koronawirusem:

“zakład wyposażony jest w stanowiska do dezynfekcji, a każdy pracownik, w momencie przyjścia do pracy ma kontrolowaną temperaturę ciała oraz sprawdzany jest pod kątem ewentualnych widocznych objawów jakiejkolwiek infekcji”.

Więcej na temat zasad bezpieczeństwa przeczytasz tu

 

Daj znać czy korzystałaś kiedyś z cateringu dietetycznego i czy znasz Fit Apetit ! 🙂

Buziaki

Marta

 

Czytaj także...

A Ty co o tym sądzisz? :)