marta pardyak

Marta Pardyak kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem od kiltu lat prowadzi bloga urodowego Sekrety Piękna. Blog Marta Pardyak Sekrety Piękna odwiedziło już ponad 2 miliony osób, a fanpage Marty Pardyak ma ponad 35 000 polubień.

Marta Pardyak kosmetolog – coś o mnie

Jestem z wykształcenia i pasji kosmetologiem już od 10 lat. Mam doświadczenie jako wykładowca i trener kosmetyki, wizażu, wiele lat prowadziłam zajęcia dla Słuchaczek policealnych szkół kosmetycznych. Moja praca jako kosmetologa i szkoleniowca jest dla mnie misją, pasją i realizacją siebie. Nie wyobrażam sobie żebym mogła robić coś innego!

 

4 lata temu rzuciłam się na głęboką wodę, zakładając bloga Sekrety Piękna. Nie miałam pojęcia jak to się robi, nie miałam żadnej wiedzy na temat social media, ani seo. Wszystkiego uczyłam się od zera, nie mając łatwego startu jak większość dziewczyn w dzisiejszych czasach. Blog był i jest dla mnie miejscem w sieci w którym dzielę się tym co wiem i swoimi przeżyciami. Wszystkie wpisy są mojego autorstwa, a kanały social media prowadzę sama.

 

Dzisiaj, po 4 latach bloga Sekrety Piękna mogę z dumą ogłosić że stronę odwiedziło ponad 2 miliony osób, co przy samym ruchu organicznym i żadnym płatnym promowaniu uważam za sukces.

W tym momencie Sekrety Piękna blog Marta Pardyak odwiedza około 50 000 Indywidualnych Użytkowników na miesiąc.

sekrety piękna blog

 

 

 

Moje treści spotkasz także w magazynach dla których pisałam – Aesthetic Business, Spa&Uroda, Woman Magazine, a od I 2020 jestem autorką cyklu Sekrety Piękna dla LNE – najpopularniejszego magazynu dla profesjonalistów w branży beauty.

 

Blog Marta Pardyak współpraca

 

Nawiązuję współpracę z wartościowymi firmami, które mają spójny przekaz z moimi treściami i wartościami. Nie piszę na siłę laurek i nie prowadzę współprac z artykułami erotycznymi, używkami i grami hazardowymi. Niczego tak nie cenię jak zaufania w relacjach biznesowych.

Współpracowałam między innymi z takimi markami jak:

 

Dermatic, Dermaquest, Sesderma, John Masters Organics, Braun, Lidl,
Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia w Krakowie, Wyższa Szkoła Zawodowa w Gdańsku

 

Jeśli jeśli jesteś zainteresowany współpracą – zapraszam

 

kontakt@sekretypiekna.com.pl