Permen Go na problemy z erekcją

problemy z erekcja

Problemy z erekcją

Panowie, problem może i jest wstydliwy, ale bardzo poważny! W Polsce problem z osiągnięciem erekcji dotyka około 1,5 miliona mężczyzn powyżej 35 roku życia!*z czego tylko co 10 zgłasza się o pomoc!

Zbigniew Lew Starowicz, autorytet w dziedzinie seksuologii, tłumaczy co to są problemy z erekcją:

 

„Zaburzenia erekcji (wzwodu) oznaczają trudności w uzyskaniu lub utrzymaniu sztywności członka wystarczającej do odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Jest to jeden z najczęstszych problemów seksualnych mężczyzn”

Do najczęstszych przyczyn związanych z zaburzeniami erekcji należy stres i przemęczenie, a oprócz tego problemy neurologiczne, zaburzenia hormonalne, depresja, cukrzyca typu II, miażdzyca itp.

Co możesz zrobić mając problemy z erekcją? Oczywiście zgłosić się do lekarza, a oprócz tego, wspomagać swoją potencję odpowiednią suplemetacją i dietą.

problemy z erekcją
Dieta na potencję

Podobnie jak przy każdej chorobie psychosomatycznej (20% problemów z erekcją ma podłoże psychologiczne), tak i w problemach z erekcją dieta ma niesamowicie ważne znaczenie. Odpowiednio skomponowane składniki, regularne posiłki i dobra suplementacja, pomogą opanować problemy z erekcją, zwiększając przepływ krwi do penisa.

Dieta na erekcję to głównie :

  • ograniczenie tłuszczów trans, przetworzonej żywności
  • unikać słodyczy
  • unikać używek, głównie alkoholu
  • unikać nadmiernego spożywania soli
  • jeść warzywa i owoce – buraki, szpinak, kalafior, marchew, brokuły, banany, morwa czarna
  • jedzenie ryb i owoców morza
  • dostarczanie odpowiedniej ilości białka i protein
  • pić dwa litry wody dziennie
  • jedzenie orzechów, daktyli

Przy stosowaniu diety, nie można zapominać o właściwej suplementacji. Skuteczny suplement na potencję to permen Go, który stymuluje naturalny proces erekcji. Skład Permen Go mówi sam za siebie, jest optymalnie dopracowany dla wspomagania erekcji, znajdują się w nim takie składniki jak: żeń szeń, l-arginina, oraz inne ekstrakty roślinne wspomagające potencję.

Opinie o Permen Go wśród znajomych mi mężczyzn są pozytywne, a sam suplement dostał nagrodę Laur Konsumenta. Co więcej, preparat jest bezpieczny w stosowaniu, wystarczy go zażyć godzinę przed stosunkiem.

Mam nadzieję, że moje rady przyczynią się do poprawy życia seksualnego, ale przede wszystkim – psychicznego Panowie!

Jeśli ktoś z Was stosował Permen Go na potencję i ma opinię, proszę – podzielcie się!

* (Rabijewski M. Zaburzenia erekcji, etiologia i leczenie, Przegląd Urologiczny, 2006/4 (38))

Dodaj komentarz