marta pardyak

 

 

Witam w moim świecie Sekretów Piękna 🙂

Kilka słów o mnie…

Z wykształcenia kosmetolog, menadżer zdrowia publicznego. Mam to szczęście, że mój zawód to moja pasja, a moja pasja to moja praca. Kocham wszystko co jest związane z kosmetyką, i chyba dlatego nigdy nie zamykałam się tylko w przestrzeni salonu kosmetycznego. Od ponad 10 lat, miałam przyjemność być nauczycielem i wykładowcą w Policealnych Szkołach Kosmetycznych, trenerem kursów z kosmetyki, wizażu, stylizacji paznokci, redaktorem treści merytorycznych dla portali internetowych z branży beauty, wizażystą na sesjach modowych, oraz kosmetologiem.

Jestem starej daty kosmetologiem, gdzie nie było ig, fb i mody na medycynę estetyczną. Była za to moda na dokształcanie, mniej komercji i przede wszystkim – zaangażowanie do zawodu. Do dzisiaj tego się trzymam, uzyskując zaufanie moich cudownych fanów, jak i marek z którymi współpracuję.

 

Mieszkam na co dzień w Krakowie, ale jak można zauważyć po blogu, fanpage i instagramie – podróże to moje drugie życie. Kocham podróżować, odwiedzać nowe miejsca – wtedy naprawdę czuję że żyję.

Biała Plaża Vada Włochy

 

Dotychczas zaufali mi

 

 

Masz pytania? Pisz śmiało!

kontakt@sekretypiekna.com.pl

%d bloggers like this: