Dobry ojciec nie tylko na Święta – kampania

Święta powoli mijają, ale mam nadzieję że dla wielu z Was był to okres refleksji. Jak już nieraz wspominałam na fanpage, ważne jest, aby być prawdziwym, nie na pokaz i nie na chwilę. Od grudnia ruszyła kampania społeczna Tato.Net, której celem jest pokazanie, że dobry ojciec to kwestia świadomości, odpowiedzialności i…chęci do zmian!

 

Zawsze można być lepszym ojcem

Inicjatywa Tato.Net jest warta uwagi z paru względów, ale najważniejszy z nich to – zapewnienie poczucia miłości każdemu dziecku. Bo przecież każde dziecko (lub prawie każde) ma ojca, prawda? Zauważ, jak bardzo w Polsce system społeczny skupia się na pomocy matkom (i bardzo dobrze, nie zrozum mnie źle), ale ojcowie mają naprawdę trudną sytuację.

 

Kampania wspomaga Ojców, aktywizuje działania które pomogą każdemu stać się lepszym ojcem, a lepszym można być zawsze 🙂

tato.net

 

Kampania ma bardzo szeroki zasięg, a jej celem jest dotarcie i pomoc jak największej liczbie ojców. W ramach programu można wziąć udział w specjalnych warsztatach, seminariach dotyczących bycia lepszym ojcem, korzystać z materiałów edukacyjnych serwisu www.tato.net. Dodatkowa oferta, to e-book „Wspólne odkrywanie świata” jaki można bezpłatnie pobrać po zapisaniu się do newslettera http://lepszy.tato.net. (W regularnej cenie ebook kosztuje 14,99)

Myślę, że jeżeli ktoś chce, to nie ma najmniejszego problemu aby zaczerpnąć wiedzy oraz porady, co może zrobić dla siebie jako ojciec, jak i swojego dziecka. Bez względu na wszystko, dobro dziecka powinno być na pierwszym miejscu, bo tak jak jest jedna matka, tak samo jest jeden ojciec.

Kampanię wspiera wielu znanych ojców w tym Krzysztof Hołowczyc, Marek Kamiński, Radosław Pazura, Przemysław Babiarz

Dodaj komentarz