Blog urodowy Sekrety Piękna powstał w 2016 roku i od tego czasu mocno się rozwinął! Stawiam na jakość wpisów, które są zawsze autorskie. Stawiam na rzetelne i prawdziwe recenzje kosmetyczne, domowe sposoby oraz współprace. Dziękuję za zainteresowanie blogiem!

Kim jestem

Nazywam się Marta i w roku 2016 postanowiłam czarować swoją i innych rzeczywistość na blogu Sekrety Piękna.

Jestem blogerem z misją, bo blog nie powstał na fali popularności, a na fali mojej palącej potrzeby zmiany swojego dotychczasowego życia. I tak w ciągu kilku miesięcy nie tylko wyprowadziłam się z rodzinnego domu pierwszy raz w życiu, ale również postanowiłam zawalczyć o swoją rzeczywistość.

 

Tak więc, oto właśnie czytasz moją historię i zastanawiasz się czy warto mnie czytać?

 

Nie wiem. Na to pytanie może odpowiedzieć 35 000 fanów na fanpage, lub 30 000 osób które czyta moje treści na blogu każdego miesiąca. Wiem natomiast, że podobnie jak Ty chcę tego samego – lepszej rzeczywistości dla siebie i Ciebie.

 

 

Co tu znajdziesz ciekawego

Przede wszystkim moje historie. Związane z urodą, kosmetyką, kosmetologią w której mam wykształcenie, ale też wiele historii zdrowotnych które były moim udziałem. Wszystkie teksty są mojego autorstwa. Za wszystkie biorę odpowiedzialność, i radzę w nich tak, jak bym rodziła rodzonej siostrze a nie klientowi z którym chcę współpracować. Dlaczego to takie ważne?

Dlatego, że piszę od serca a nie od portfela.

Moje treści spotkasz także w magazynach dla których pisałam – Aesthetic Business, Spa&Uroda, Woman Magazine.

Sekrety Piękna współpraca

Podchodzę do każdej współpracy indywidualnie i bardzo wybiórczo. Wiąże się to nie tylko z zaufaniem moich odbiorców, ale także w pełni świadomym działaniem pozostawania blogiem a nie słupem reklamowym. Nie znajdziesz na żadnych moich kanałach ukrytych promocji ani tajnych poleceń, jeśli współpracujemy to otwarcie. Oczekuję profesjonalizmu jaki sama daję.

Poniżej zamieszczam krótkie statystyki z mojego Fanpage Sekrety Piękna 

 

Z kim współpracuję?

Wypadało by napisać, jak na szanującego się (nie) każdego blogera że z każdym ale oczywiście tak nie jest. Interesuje mnie współpraca z markami powiązanymi nie tylko tematycznie, co ideowo z moimi przekonaniami. Uwielbiam nowe wyzwania więc jeśli masz coś ciekawego – wydarzenie, produkt czy usługę, do której mój blog i moja osoba pasuje, pisz śmiało —

 

kontakt@sekretypiekna.com.pl

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.