Kosmetyka,  Recenzje

Catrice HD Liquid Coverage płynny podkład

W poszukiwaniu idealnego podkładu, nie mogłam się oprzeć pokusie i nie kupić nowości Catrice HD Liquid Coverage! Moje wprawne oko wizażysty jest wymagające i Catrice HD Liquid miało przed sobą trudne zadanie! Czy podkład płynny Catrice HD rzeczywiście zapewnia drugą skórę bez efektu maski? Sprawdź! 

Catrice HD Liquid Coverage – płynny podkład

Każda nowość od Catrice jest traktowana z małym namaszczeniem, i niesamowitym rozemocjonowaniem wśród wszystkich kosmetykomaniaczek. Tym razem nie było inaczej. Premiera podkładu Catrice HD Liquid Coverage była już chwilę temu, ale do dziś to jeden z najczęściej ocenianych podkładów 🙂

Co sam producent Catrice zapewnia przy stosowaniu HD Liquid Coverage?

  • Wysokie krycie i naturalny wygląd
  • Ultra lekka płynna formuła
  • Perfekcyjna cera przez 24 godziny*
    catrice.eu

 

Mnie osobiście, na samym wstępie urzekła jedna rzecz w podkładzie HD Liquid Coverage – mianowicie prostota. Na tle tych wszystkich puzderkowych, wymyślnych szat graficznych, buteleczek itp. Podkład Catrice HD ujmuje mnie swoim wdziękiem. Po pierwsze – do wyboru masz tylko 4 kolory

010 – Light Beige
020 – Rose Beige (o nim jest recenzja)
030 – Sand Beige
040 – Warm Beige

Wiem, że dla niektórych z Was to stanowczo za mało, ale ja osobiście uważam że są to 4 najpopularniejsze odcienie podkładu które stosujemy w makijażu. Masz dwa odcienie ciepłe i dwa odcienie chłodne. Pamiętać również należy, że Catrice ma świetnie rozbudowaną paletę do konturowania Allround Contouring, którą również chcę Ci przedstawić:

Catrice HD Liquid Coverage

Jeśli do tego dobierzesz podkład Catrice HD Liquid Coverage to masz wystarczająco mocny i efektywny makijaż. Ja osobiście stosuję jasne korektory z paletki do konturowania Allround, tak aby nadać skórze rozświetlenia i promiennego wyglądu.

 

Podkład druga skóra Catrice – moja opinia

Pewnie jesteś ciekawa, co uważam o samym podkładzie Catrice HD Liquid Coverage 🙂 Zacznę od łatwości w sposobie aplikowania. Masz szklaną buteleczkę z pipetką, co znacznie ułatwia aplikowanie podkładu. Jedna rzecz – podkład Catrice HD jest rzeczywiście płynny, więc możesz się domyślać, że niejedna moja bluza została nim potraktowana 🙂 Oczywiście to nie wina Catrice, ale moja sugestia jest taka, żebyś dozowała naprawdę małe ilości podkładu!

Konsystencja – płynna, lekka i przyjemna dla skóry. Łatwo się rozprowadza podkład na skórze i nie pozostawia zacieków.

Catrice HD Liquid Coverage

Trwałość podkładu Catrice HD

– to coś, co NAS wszystkie najbardziej interesuje! Każda marzy o trwałym kryciu na cały dzień 🙂 Producent zapewnia iż ta trwałość podkładu Catrice wynosi 24h. No cóż, ciężko to sprawdzić, bo nikt przy zdrowym umyśle 24h podkładu na sobie nie ma (chyba że w wyjątkowych przypadkach, ale i tak idę o zakład że po 12h jest kolejna warstwa nakładana). Jeżeli chodzi o trwałość Catrice HD Liquid Coverage to jest ona bardzo dobra. Podkład rzeczywiście się trzyma cały dzień, ale tu jest mały kruczek – wszystko zależy od rodzaju skóry. Ja mam skórę suchą i wrażliwą. Obawiam się, że przy skórze tłustej i trądzikowej podkład płynny Catrice może się nie trzymać tak długo.

Catrice HD Liquid Coverage

 

Krycie podkładu Catrice HD Liquid druga skóra

specjalnie dopisałam do tytułu “druga skóra” gdyż ją obiecuje producent 🙂 Dla mnie krycie jest jeszcze ważniejsze od trwałości. Nie żebym straszyła trądzikiem czy bliznami, ale jednak, kupując podkład, masz pewne oczekiwania wobec niego prawda? Szczególnie gdy tych podkładów jako wizażysta stosowałaś setki. Z wszystkich cech podkładu Catrice HD Liquid Coverage uważam że krycie jest doskonałe! Nie wiem jak to Catrice zrobiło, że przy tak lekkiej  i płynnej konsystencjipodkład HD Liquid rzeczywiście tworzy drugą skórę! Jestem tym zauroczona 🙂 Znowu muszę jednak zrobić małą * – nie wiem jak to krycie sprawdza się przy skórze trądzikowej, ale jeśli chodzi o moją, niestety naczynkową skórę – sprawdza się znakomicie! 🙂

Catrice HD Liquid Coverage

Wykończenie – nie jest perfekcyjnie matowe, ale mi to osobiście nie przeszkadza, ponieważ zawsze uzyskuję efekt matowym pudrem. Obawiam się że skóra tłusta może mieć z tym problem.

No i ostatnie, cena do jakości podkładu Catrice HD Liquid Coverage – bardzo satysfakcjonująca. Samo Catrice podaje na swojej stronie, iż sugerowana cena detaliczna to 28.99 zł. Po promocji z pewnością i za 24zł znajdziesz podkład Catrice. Uważam, że cena jest naprawdę bardzo dobra, biorąc pod uwagę: krycie, konsystencję i trwałość podkładu.

Catrice HD Liquid Coverage

Podsumowanie Catrice HD Liquid Coverage

Wydajny 5/5
Trwały 4/5
Krycie 4/5
Konsystencja 5/5
Aplikacja 5/5
Jakość – cena 5/5

Osobiście uważam, że podkład płynny Catrice HD druga skóra to naprawdę jeden z lepszych podkładów dostępnych na rynku drogeryjnym 🙂 Jeżeli chcesz wiedzieć, co myślę o jego droższym odpowiedniku Estee Lauder Double Wear – wpadaj tu!

Stosowałaś już Catrice HD Liquid Coverage? Jakie są Twoje opinie? Chętnie poczytam!

Buziaki!

23 komentarze

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: